SCS Slovakia - second hand cennik SCS Slovakia - second hand

Triedený tovar posielame na dobierku s doručením do 24hod a platba je možná iba v hotovosti, nie kartou. Vo výnimočných prípadoch môže kuriérska spoločnosť čas predĺžiť. Pokiaľ stihnete objednať second hand tovar do cca 14hod. tak ho kuriér vyzdvihne ešte v ten istý deň a nasledujúci pracovný deň je na Vami určenej adrese. Je možné zvoliť inú adresu ako fakturačnú. Napr.: domov alebo priamo do predajne. Kuriér dostane aj Vaše tel. číslo a pred doručením pošle SMS prípadne Vám zavolá a dohodne sa na termíne i mieste vykládky.

Balíky odosielame každý deň. Zabalené sú v priesvitnom nepoškodenom vreci zalepené na vrchu lepiacou páskou kde je štítok s označením tovaru. Na prvom vreci je vždy prilepená v priesvitnom obale i faktúra. Doklad o zaplatení Vám vydá kuriér.

Pokiaľ by bol tovar pri vykládke poškodený prípadne nekompletný je potrebné to ihneď  pri vykládke oznámiť na naše tel.číslo a spísať o tom s kuriérom záznam.

 

 

Cenník dotovaného poštovného pre second hand - triedený tovar:

cena je stanovená podľa váhy tovaru. 30kg je maximálna váha ktorú akceptuje dopravca pre jeden balík. Keď je objednávka zložená z viacerých balíkov - vždy sa snažíme tovar zbaliť do 30 kilových zásielok aby ste mali čo najlacnejšiu dopravu.

 

do 30 kg -------- 7

 

Cenu dopravy si vyrátate ako násobok. Napr 120kg = 4balíky po 30kg = 4x7€. 

 

Akékoľvek iné požiadavky vopred konzultujte na INFO linke SCS Slovakia : 0940 612 145. 

You are here:   HomeZasielanieTriedený tovar