SCS Slovakia - second hand cennik SCS Slovakia - second hand

Triedený tovar posielame na dobierku s doručením do 24hod a platba je možná iba v hotovosti, nie kartou. Vo výnimočných prípadoch môže kuriérska spoločnosť čas predĺžiť. Pokiaľ stihnete objednať second hand tovar do cca 13hod. tak ho kuriér vyzdvihne ešte v ten istý deň a nasledujúci pracovný deň je na Vami určenej adrese. Je možné zvoliť inú adresu ako fakturačnú. Napr.: domov alebo priamo do predajne. Kuriér dostane aj Vaše tel. číslo a pred doručením pošle SMS prípadne Vám zavolá a dohodne sa na termíne i mieste vykládky.

Balíky odosielame každý deň. Zabalené sú v priesvitnom nepoškodenom vreci zalepené na vrchu lepiacou páskou kde je štítok s označením tovaru. Na prvom vreci je vždy prilepená v priesvitnom obale i faktúra. Doklad o zaplatení Vám vydá kuriér.

Pokiaľ by bol tovar pri vykládke poškodený prípadne nekompletný je potrebné to ihneď  pri vykládke oznámiť na naše tel.číslo a spísať o tom s kuriérom záznam.

 

 

Cenník dotovaného poštovného pre second hand - triedený tovar:

cena je stanovená pre Slovensko podľa váhy tovaru. 31kg je maximálna váha ktorú akceptuje dopravca pre jeden balík. Keď je objednávka zložená z viacerých balíkov - vždy sa snažíme tovar zbaliť do cca 31 kilových zásielok aby ste mali čo najlacnejšiu dopravu.

 

do 31 kg -------- 7

 

Cenu dopravy si vyrátate ako násobok. Napr 120kg = 4balíky po 31kg = 4x7€. 

 

 Novinka:  tovar zasielame kuriérom do Českej republiky, Maďarska, Poľska a Rakúska

Po dohode s našou kuriérskou firmou sme spustili zasielanie balíkov do zahraničia. Tovar zatiaľ vzhľadom k problémom s platbou v hotovosti (ak nie je mena krajiny EURO) neposielame na dobierku iba po zaplatení prevodom na náš účet. Tovar Vám pripravíme podľa Vašej objednávky a odošleme Vám faktúru s potrebnými údajmi pre zaplatenie. Ihneď po nabehnutí platby tovar odosielame. Doručenie trvá o deň viac ako v rámci SR. Balíky tak isto ako u domácej prepravy balime do väčších súprav (max 31kg) aby Vás vyšla doprava čo najmenej a nemuseli ste platiť za každé vrece samostatne. MAXIpacky ktoré majú viac ako 31kg musíme rozdeliť do viacerích balíkov.

Tento spôsob zasielania máme overený a celý proces je bezproblémový. Nezabudnite v objedávke na údaje potrebné k fakturácii (ak nemáte živnosť tak stačí adresa) a k doručeniu ( aj telefónne číslo pre kuriéra a Email)

 

Zásielky do zahraničia 
do 31 kg -------- 11

 

 

Akékoľvek iné požiadavky vopred konzultujte mailom na:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.   prípadne na tel.: +421 940 612 145

You are here:   HomeZasielanieTriedený tovar