Zoznam noviniek

plášte

Výborné Pluskové dámske tenké plášte za super cenu !

Čítať ďalej:PLÁŠTE
 

sperky-165x100w

Rôzne šperky a bižutéria balené v balíčkoch.

Čítať ďalej:Šperky a bižutéria
 

PULL svetlé 165x100w

Veľmi žiadaná novinka v našej ponuke za výhodnú cenu obsahuje dámske svetre a pulóvre všetky iba svetlých farieb. Je to mix hrubších i tenších kúskov a vo FOTOponuke nájdete i rôzne druhy ako napr.: XL

Čítať ďalej:PULL svetlé
 

plus-165x100web

NOVINKA!!!

PLUS kvalita označená červeným symbolom +. Nový dodávateľ tovaru vysokej kvality za prijatelné ceny. Obsahuje veľa Extra kúskov a moderné zloženie. Postupne dopĺňame rôzne druhy o PLUS-kovú kvalitu. Viac informácií a druhy ktoré sme už pripravili poskytneme telefonicky prípadne si ich vyhľadáte vo FOTOponuke s označením PLUS. /v spodnej časti fotky pri váhe/

Napr: spodné prádlo, tenké svetríky, svetlé dámske tričká dlhý rukáv, svetre a pulóvre, detské,  šaty, mikiny ...

Čítať ďalej:PLUS kvalita
 

rozne-156x100w

Rôzne kusovky, špeciality a iné druhy ktoré nie sú zaradené do ceníkov.

Čítať ďalej:Rôzne
 

WORK E - SCS Slovakia, second hand velkoobchod

Pracovné oblečenie špičkovej kvality. Všetko väčšinou nové, nenosené. Výborné materiály. Balenie kartón cca 17kg alebo skladané cca 12kg.

Čítať ďalej:WORK Extra
 

DRESS E zima - SCS Slovakia, second hand velkoobchodPekné dámske zimné /prechodné/ šaty v Extra kvalite. Veľmi žiadaný tovar na jeseň i zimu. Balenie cca 4/9kg. V balíku nájdete

Čítať ďalej:DRESS E zima
 

SVS - SCS Slovakia, second hand velkoobchodPonúkame pekný dámsky mix - zimné šaty a predĺžené svetríky mix hrubšie i tenšie. Vynikajúci tovar na prechodné a zimné obdobie v cca 11kg balení.

Čítať ďalej:SVS /dámske svetre + šaty/
 

zlavy - SCS Slovakia, second hand velkoobchodPripravili sme pre Vás fotoponuku akciového tovaru s výraznými zľavami až do 50%. Zlacnený tovar priebežne dopĺňame.

Čítať ďalej:Zlacnené !!!
 

vesiak stipec kovovy web - SCS Slovakia, second hand velkoobchodNový druh štipcových kovových vešiakov pre Vaše predajne za výhodnú cenu. 

Čítať ďalej:Štipcové vešiaky /kovové/
 

TREND pr - SCS Slovakia, second hand velkoobchodPekný letný alebo prechodný dámsky mix 1.tr. Dobrá kvalita za exkluzívnu cenu. V ponuke sú 3 druhy balenia. 

Čítať ďalej:TREND 1.tr dámsky mix
 

TRICO A - SCS Slovakia, second hand velkoobchodTričká s krátkym rukávom dámske alebo pánske výbornej kvality za rozumnú cenu. Aj BIGpack = výhodná cena.

Čítať ďalej:TRICO A
 

BIG SIZE - SCS Slovakia, second hand velkoobchodVýborný Taliansky dámsky mix veľkých čísel zložením leto+prechod. Aj Extra. Obsahuje naozaj nadrozmerné kúsky! Podrobnosti a FOTOponuku nájdete v cenníku dospelého tovaru + mixov.

Čítať ďalej:BIG SIZE
 

TREND - SCS Slovakia, second hand velkoobchodV balení cca 14kg nájdete pekné kúsky Talianskeho dámskeho tovaru rozdelené podľa sezóny na prechodný alebo letný a veľkostne až po veľké xl kúsky. Je to NOVINKA s perfektným zložením / blúzky, šaty, tričká, slimky... /. Ideálny tovar pre každú predajňu ktorý poteší Vašich zákazníkov. Vo FOTOponuke nájdete rôzne druhy balení od skladaných v priesvitných vreciach až po cenovo výhodné ukladané v kartónovom balení. Taktiež cenovú bombu - veľký MAXIpack.

Čítať ďalej:TREND E dámsky mix
 

B SPORT - SCS Slovakia, second hand velkoobchodDetský športový mix pre väčšie deti. Novinka z kategórie JUNIOR.

Čítať ďalej:J_SPORT
 

SWSH kapuca - SCS Slovakia, second hand velkoobchodVýborné dospelé mikiny s kapucou. V ponuke aj samostatne pánske, dámske, XL a aj cenovo výhodný MAXIpack.

Čítať ďalej:SWSH kapuca
 

SWSH zips - SCS Slovakia, second hand velkoobchodDospelé mikiny na zips. V ponuke aj samostatne pánske, dámske, XL a aj cenovo výhodný MAXIpack.

Čítať ďalej:SWSH zips
 

DBP jeansSamostatne triedené prechodné dospelé riflové bundy. V ponuke ja samostatne kožené.

Čítať ďalej:DBP jeans / koža
 

FLEECE-plusPekné a ľahučké flisové mikiny pre dospelých spolu 1.tr+Extra trieda v balení cca 5kg.

Čítať ďalej:FLEECE +
 

Stránka 1 z 2

You are here:   HomeNovinkyZoznam noviniekZoznam noviniek