Nachádzate sa tu:Naša ponuka»Triedený tovar»Odevy»SPORT
SPORT - športový mix SCS Slovakia - second hand velkoobchod

Športový mix

Balenie cca 10kg obsahuje rôzny športový tovar ako napr.: dresy, tepláky, mikiny, súpravy, šušťáky atd. V ponuke je aj letný v ktorom je viac dresov a letných položiek.

 

Vvberte si konkrétny tovar, ktorý Vám pošleme:

Pri objednávke napíšte, alebo nadiktujte číslo balíka, ktorý ste si vybrali. Táto ponuka je len malou časťou tovaru, z ktorého si môžete vybrať pri osobnej návšteve nášho skladu. Veríme, že Vám tieto fotografie pomôžu rozhodnúť sa, ktorý tovar vyberiete tak, aby ste boli spokojný. 

View this photo set on Flickr

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Komentárov  

# eva 2014-11-22 21:06
balík prišiel v poriadku,na môj vkus tam bolo až vela dresov,ale vcelku v pohode.
# Sekáčik UK+ 2016-04-20 10:07
Teraz mi prišiel ten letný šport a vyzerá fakt dosť dobre. Je v ňom veľa pekných dresov čo som aj potrebovala, takže môžem odporúčať kúpu. Keď som mala ten, čo nemajú označený ako letný tak bolo málo dresov a bol hrubší tovar. Hlavne tepláky, mikiny. NIKA
# Lucia Tomčeková 2016-04-21 21:55
Súhlasím s Nikou, aj moj balíček bol plný dresov. Perfektné :-) :-) :-) Luci
# Jola 2017-04-12 10:05
Ďakujem za pekný tovar. Môžem pochváliť lebo som presne také potrebovala. V balíku som mala najviac teplákov a popri tom nejaké mikiny tričká atd. Boli aj chlapčenské chrániče na futbal. To sa chlapcom páčilo najviac a hned sa aj predali. Aj značkového bolo dosť- hlavne medzi tričkami. Dresy boli iba 2anglické a 1 BMW bez nápisov.
# E+P 2018-05-14 09:00
Ahojte, objednali sme pomiešaný športový mix a sme spokojné. Pekné vecičky dosť teplákov, všelijaké mikiny a pár dresov a krátkych nohavíc (obidvoje NIKÉ) :-) . Skúsime teraz aj letný tam bude vraj viac dresov a aj cyklodresy. Uvidíme :-) Evka,Peťa Žilina.