Nachádzate sa tu:Naša ponuka»Triedený tovar»Mixy tovaru»TREND plus
TREND plus dámsky moderný mix SCS Slovakia - second hand velkoobchod

Dámsky moderný mix MAXIpack

V balení cca 50kg nájdete pekné kúsky dámskeho moderného tovaru rozdelené podľa sezóny na prechodný alebo letný. Je to NOVINKA s perfektným zložením / blúzky, šaty, tričká, slimky... / . Ideálny tovar pre každú predajňu ktorý poteší Vašich zákazníkov. 

 

Vvberte si konkrétny tovar, ktorý Vám pošleme:

Pri objednávke napíšte, alebo nadiktujte číslo balíka, ktorý ste si vybrali. Táto ponuka je len malou časťou tovaru, z ktorého si môžete vybrať pri osobnej návšteve nášho skladu. Veríme, že Vám tieto fotografie pomôžu rozhodnúť sa, ktorý tovar vyberiete tak, aby ste boli spokojný. 

View this photo set on Flickr

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Komentárov  

# Sinoma 2018-05-02 08:53
Môžem doporučiť mne sa tovar páčil a objednám si zase. Dá sa to pekne postupne vykladať a ani veľa rotoby s tým nebolo. Čo sa týka balenia že je také veľké to som sa bála ako to dám do skladíku ale nebolo to také hrozné a pomohol mi ten pán čo mi to doviezol. Sima
# Júlia Zenková 2018-05-09 13:52
Ahojte, tento balík som skúsila 1krát a je to výborné. Za tie peniaze sa určite oplatí. Treba ale počítať že to vrece neprenesiete. Je ťažké a keď mi ho vyložili musela som si to dať do menších vriec. Boli tam iba dámske veci a aj tie väčšie čísla. Také dobre na leto namiešané :-) Veci boli tak na polovicu zložené takže som s tým nemala veľa roboty. Niečo šlo hneď ku mne do skrine :-) :-) :-) J.