Nachádzate sa tu:Naša ponuka»Triedený tovar»Mixy tovaru»TREND
TREND dámsky mix SCS-Slovakia, velkoobchod second hand

Dámsky moderný mix

V balení cca 16kg nájdete pekné kúsky dámskeho moderného tovaru rozdelené podľa sezóny na prechodný alebo letný. Je to NOVINKA s perfektným zložením / blúzky, šaty, tričká dlhé alebo krátke, slimky, svetríky... v prechodnom sú aj bundičky / . Ideálny tovar pre každú predajňu, ktorý poteší Vašich zákazníkov. Ponúkame viac druhov balení vrátane cenovej bomby MAXIpack .

 

Vvberte si konkrétny tovar, ktorý Vám pošleme:

Pri objednávke napíšte, alebo nadiktujte číslo balíka, ktorý ste si vybrali. Táto ponuka je len malou časťou tovaru, z ktorého si môžete vybrať pri osobnej návšteve nášho skladu. Veríme, že Vám tieto fotografie pomôžu rozhodnúť sa, ktorý tovar vyberiete tak, aby ste boli spokojný. 

View this photo set on Flickr

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Komentárov  

# Sima 2017-12-14 08:38
Zobrala som to prechodné maxi vrece a som velmi spokojná. Za tie peniaze som ešte lepší tovar nekúpila. Ani žiadne široké nohavice tam neboli a mala som dosť aj šiat. Také úpletové, hneď som ich aj popredala :-) . Celkovo je to tak akurát zo všetkého. Tepláky som mala iba 4 a tie by som brala keby bolo viac, ale zas boli aj legínky. Sima
# E+P 2018-02-12 08:53
Už máme tretí maxi-balík a stále perfektný :lol: :lol: :lol: . Za 2,2€ nie je nad čím rozmýšlať! Už sa tešíme na letný a dúfame že aj ten je rovnako dobrý.E+P Zilina
# CELI 2018-03-13 08:54
Dakujem za rychle dodanie a tiez mozem odporucit nakup. Veci zodpovedali kvalitou a som spokojna. Jedine co bolo malo su jarne bundy - mala som iba jednu. Mozno v tom velkom vreci bude viac. C.Tn
# Mea 2018-05-22 09:01
Prišiel mi ten Maxi letny 50kilový a je to supreský tovar. Som rada že som nakoniec zobrala radšej ten velký lebo aj cena je lepšia a oplatilo sa mi. Bála som sa či nebudú iba malé veci ale je to v pohode :-) Nohavice sú iba slimkové, takže môžem za mňa určite odporučiť. M.
# Livka 2018-05-29 13:32
Veľmi pekné a aj za dobrú cenu. Za 2,70€ taký tovarík je super :-) Všetko tenučké a letné až na pár dlhých tričiek. Určite si kúpim opäť. L.T.
# Judita 2018-06-04 13:12
S balíkom som spokojná a objednám si znova. Pre menší obchod je to veľmi dobre, lebo mám zo všetkého a môžem rovno vykladať. Síce je 50kg ale dobrá cena ;-) J.